Pati Sigortası

PATİ SİGORTASI İLE KEDİ VE KÖPEK DOSTLARIMIZ TEMİNAT ALTINDA...

Aksigorta aracılığı ile hediyeli olarak verilen PATİ POLİÇESİ sadece 250 TL.

POLİÇE TEMiNATLARI
Aksigorta Pati Sigorta Poliçesi ile petinizin Trafik Kazası, Yüksekten Düşme, Yabancı Cisim Yutma, Isı Çarpması, Zehirlenme, Yanma/Yanık, Böcek Sokması, Elektrik Çarpması, Boğulma, Kavga, Kesik ve Cisim Batması, Donma, Göz Yaralanması acil durumları nedeniyle maruz kalacağı tedavi masrafları poliçede yazılan limitler dahilinde anlaşmalı veteriner hekimlerimizde tedavi edilmek kaydıyla teminat altına alınmıştır. Her türlü sebebe bağlı olarak gerçekleşen pet hayatının kaybı teminat kapsamı dışındadır. Sigorta teminatı, teminat sağlanacak evcil hayvanın fotoğraf ve kimlik bilgisinin temin edilmesi, poliçe detaylarına eklenmesi şartı ile geçerlidir.

EVCİL HAYVAN TASARRUF PLANI
Poliçe kapsamında anlaşmalı veteriner veya polikliniklerde yılda 1 kez ücretsiz olarak; Muayene Tırnak Kesimi, Göz ve Kulak Temizliği hizmetleri sağlanacaktır.
Ek olarak, diğer tüm hizmetler için Türk Veteriner Hekimler Birliği taban fiyat tarifesi uygulanacaktır.
Poliçe kapsamında sunulan ücretsiz hizmetlerden faydalanabilmek için 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezinin aranarak anlaşmalı kurumlarda randevu oluşturulması gerekmektedir.

TEMİNAT KAPSAMI DIŞINDAKİ HALLER
Her türlü nedene bağlı olarak gerçekleşen ölüm olayları ile ilgili tazminat talepleri teminat kapsamı dışındadır. Hastanın stabil hale gelmesinden sonra yapılacak kontrol, muayene ve benzeri müdahaleler teminat kapsamı dışındadır. Yarış, oyun, bilerek kavga ettirmek veya mukavemet denemelerinden meydana gelecek hasarlar teminat dışıdır. 6 aylıktan daha küçük ve veteriner hekim kontrolünde gereken aşıları tamamlanmamış olan köpek ve kediler sigorta kapsamı dışındadır. 6 aylık ile 10 yaş arası olan hayvanlar teminat kapsamında olup 6 aydan küçük ve 10 yaştan büyük hayvanlar teminat kapsamı dışındadır. Anlaşmalı veterinerlerin dışındaki kişilerce yapılan müdahaleler kapsam dışındadır. Viral hastalıklar nedeniyle ortaya çıkan hasarlar teminat dışındadır. Acil müdahale gerektirmeyen durumlar dahilinde ortaya çıkacak olan hasarlar teminat dışındadır. Sigortalı hayvanın sahibi tarafından beyan edilen sağlık sorunu için acil durumlar haricindeki gerekli olmayan bir teşhis veya tedavi uygulanmış ise bunlara ait masraflar teminat kapsamı dışındadır. Hastanın stabil hale gelmesinden sonra kullanılan ilaç, sarf malzemeler ve protez (hayati önem arz etmeyen) teminat kapsamı dışındadır. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanun ve bağlı yönetmeliklerde Türkiye'de üretimi, satışı ve beslenmesi yasaklanmış olan hayvanlar teminat kapsamı dışındadır. Kanunun 14. maddesinin l bendinde pitbull,terrier, japanese, tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek, sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak, takas etmek, sergilemek ve hediye etmek yasaktır hükmü yer almaktadır

EVCİL HAYVAN ACİL TEDAVİ 5.000 TL

3.ŞAHIS MALİ SORUMLULUK 3.000 TL

KAYIP İLANI VE ÖDÜL 250 TL

 

Detaylar için : 0543 744 67 82 - 0216 290 10 90

teklif@galasigorta.com

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ